Prezent dla triathlonisty – voucher

Jaki prezent dla triathlonisty?

Wybór prezentów dla triathlonisty jest bardzo duży. Najczęściej szukając prezentu koncentrujemy się jednak na rzeczach materialnych takich jak akcesoria rowerowe, odzież triathlonowa, buty do biegania itp. Według mnie kupowanie takich rzeczy nie jest najlepszym pomysłem i niesie ze sobą ryzyko nietrafionego prezentu. Nie mając specjalistycznej wiedzy na ten temat często możemy kupić coś nieprzydatnego. Uważam, że ciekawym prezentem dla triathlonisty może być voucher dotyczący współpracy z trenerem triathlonu. Taki voucher zawiera bardzo dużą ilość specjalistycznej triathlonowej wiedzy, która przyda się każdemu triathloniście.

prezent dla triathlonisty

Współpraca z trenerem triathlonu jako prezent

Voucher obejmujący współpracę z trenerem triathlonu w każdym przypadku będzie dobrym i trafionym prezentem dla triathlonisty. Jest on przeznaczony dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych a w szczególności dla tych, którzy nigdy wcześniej nie współpracowali z trenerem. Podczas konsultacji zwracam uwagę na popełniane wcześniej błędy oraz pokazuję jak trenować bardziej efektywnie co pozwala zaoszczędzić zawodnikom czas. Podczas miesiąca współpracy rozpisuję różne rodzaje treningów oraz pokazuję w jaki sposób powinno się trenować triathlon. Taka konsultacja połączona z treningami pozwala spojrzeć na triathlon z innej perspektywy i lepiej wykorzystać czas, który poświęcamy na treningi.

Co zawiera voucher

Prezent dla triathlonisty w formie vouchera zawiera: 

  • Godzinna konsultacja z trenerem triathlonu
  • Miesiąc współpracy (rozpisywanie treningów triathlonowych)
  • Analizę i omówienie dotychczasowych treningów
  • Dla początkujących dodatkowo wprowadzenie w świat triathlonu
  • Wideoanaliza techniki pływania dla osób z Warszawy (dodatkowo płatna) 
Cena: 500zł 
W celu zakupu proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny – Kontakt

O mnie

Nazywam się Artur Rybicki i jestem trenerem. Z triathlonem związany jestem od 2015 roku. Przez 9 lat uczestniczyłem w ponad 60 zawodach, 37 razy stawałem na podium oraz  zostałem Wicemistrzem Polski w kat. wiek. na dystansie 1/2 Ironman. Moje rekordy życiowe to: 1/4 IM – 2:05:54, 1/2 IM – 4:13:01, IM – 9:51:06. Moi podopieczni regularnie stają na podium w zawodach, pobijają rekordy życiowe oraz kwalifikują się na Mistrzostwa Świata. W celu dokładniejszego poznania mojej osoby zapraszam do zakładki – O mnie  

Trener triathlonu Artur Rybicki w górach

Dodaj komentarz